Produkt dnia
Deska do krojenia Olimpia
Deska do krojenia Olimpia
99,00 zł
szt.
Deska do krojenia Florina
Deska do krojenia Florina
119,00 zł
szt.
Stół Industrialny Eleusis
Stół Industrialny Eleusis
4 199,00 zł
szt.
Stół Industrialny Lindos
Stół Industrialny Lindos
4 599,00 zł
szt.
Deska do krojenia Edesa
Deska do krojenia Edesa
129,00 zł
szt.
Deska do krojenia Weria
Deska do krojenia Weria
129,00 zł
szt.
Stół z żywicą epoksydową Marica
Stół z żywicą epoksydową Marica
11 999,00 zł
szt.
Certyfikat SSL

Płatność elektroniczna

Media Społecznościowe

 

 

 

 

 

Stół industrialny rozkładany – produkty, cechy charakterystyczne, opinie.

Dzisiejszym tematem będzie modny i praktyczny stół industrialny rozkładany. Opowiem Ci o wszystkim co związane z tytułowym stołem.

Nie zabraknie ciekawych, inspirujących przykładów. Po małym przeglądzie wybranych produktów, przejdę do omówienia konkretnego stołu dostępnego w moim sklepie.

Odpowiem na wszystkie powtarzające się pytania klientów związane ze stołem industrialnym rozkładanym Milos.

Poruszę temat konstrukcji stołu, sposobu rozkładania i innych zagadnień związanych z jego budową.

Będzie konkretnie, rzeczowo i mam nadzieję, że interesująco. Po tym artykule stół industrialny rozkładany nie będzie miał przed Tobą tajemnic. A już na pewno nie model Milos dostępny w sklepie Drewno i Forma.

Stół industrialny rozkładany

Stół industrialny rozkładany okrągły

Zacznę tak jak obiecałem od inspirujących pomysłów na tytułowy stół znalezionych w Internecie. Pierwszym z nich jest stół industrialny rozkładany okrągły.

Pozycja, której na pewno według mnie nie można przegapić. Stół, który zdecydowanie wyróżnia się formą i funkcjonalnością na tle innych produktów.

Wielokrotnie o tym pisałem przy okazji innych produktów i powtórzę jeszcze raz. Stół okrągły to zupełnie inne wrażenia niż przy stole prostokątnym. Niewątpliwą zaletą jest fakt, że lepiej widzisz wszystkich swoich gości, masz z nimi lepszy kontakt. Nikt nie zasłania Ci kolejnej osoby, ponieważ każdy siedzi pod pewnym kątem od poprzedniej osoby.

Jeżeli taki argument do Ciebie przemawia, zastanów się nad stołem industrialnym okrągłym. Oprócz praktycznej strony, dostaniesz również niepowtarzalny design.

Stół industrialny rozkładany 3m

Często powtarzającym się pytaniem jest te o stół industrialny rozkładany do długości 3 metrów. Taki wariant jest ogólnodostępnym rozwiązaniem.

Stół o długości podstawowej 2 metrów rozkłada się do długości 3 metrów. Takie stoły dostępne są na zamówienie z opcją dostawy jako przesyłka kurierska paletowa.

Wszystkie stoły, które mogę Ci zaproponować w moim sklepie, przyjeżdżają do klienta zapakowane, złożone w jedną całość. Po otrzymaniu przesyłki musisz ją tylko rozpakować. Stół jest gotowy do użycia.

Nie musisz nic samemu montować. To niewątpliwa zaleta, prawda?

Stół dębowy rozkładany industrialny

Kolejną sprawą, o którą często jestem pytany to materiał z jakiego jest wykonany stół industrialny rozkładany.

Ze względu na wszechobecną płytę meblową i fornirowaną, lepiej upewnić się, czy stół jest zrobiony z drewna.

Wszystkie stoły, które widzisz w moim sklepie zrobione są z drewna. Pojawiają się zarówno blaty dębowe jak i jesionowe. Nie ma natomiast żadnych zamienników. Tylko najwyższej jakości, naturalny surowiec.

To bardzo ważna kwestia mająca wpływ na trwałość produktu. Drewno dobrej jakości zapewni Ci piękny wygląd przez wiele lat.

Gdzie kupić stół industrialny rozkładany?

Po tej dawce inspirujących pomysłów zapytasz pewnie – gdzie mogę kupić stół industrialny rozkładany?

Nie ma zbyt wielu salonów meblowych proponujących tego typu stoły. Masz za to Internet, w którym jest podobno wszystko. Jedno wiem – są tam na pewno stoły industrialne rozkładane.

Sklepy internetowe to nie tylko sprzedawcy, ale również producenci. Możesz zamówić stół bezpośrednio u wykonawcy. Dzięki temu masz możliwość dopasować kolorystykę, wymiary, a nawet kształt to własnych potrzeb.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie stołu industrialnego rozkładanego?

Przed dokonaniem zakupu warto bardzo dokładnie przeanalizować nie tylko zdjęcia, ale i opis produktu. Tak naprawdę on powinien powiedzieć Ci wszystko o tym, co chcesz kupić.

Bardzo łatwo jest popełnić błąd i kupić łudząco podobną imitację drewna. Pamiętaj, że zdjęcia robi wprawny fotograf i często poddaje je retuszowi. Wszystko wygląda pięknie. Niestety rzeczywistość bywa inna.

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości, zapytaj sprzedawcę. Na pewno udzieli Ci odpowiedzi, a jeżeli będzie unikał Twoich pytań, to znaczy, że coś jest nie tak i lepiej poszukać innego.

Koniecznie upewnij się z jakich materiałów wykonywane są meble, jak wygląda dostawa, ile kosztuje, czy musisz coś samemu montować. To szczegóły, które mogą wpłynąć na jakość produktu lub ostateczną cenę.

Stół industrialny rozkładany cena

A skoro już jesteśmy przy cenach – ile w zasadzie może kosztować stół industrialny rozkładany?

W zależności od rozmiaru, modelu ceny mogą sięgać kilku tysięcy złotych. Po szczegóły zapraszam Cię do mojego sklepu.

Jeżeli przeglądając jakąś ofertę, wydaje Ci się, że trafiłeś na super promocję, sprawdź wszystko dokładnie. Łatwo złapać się i kupić coś przypominającego drewno.

Pamiętaj, że cena wyrobów drewnianych nie bierze się znikąd. To dużo droższy materiał od płyty meblowej, który dodatkowo trzeba obrobić i jeszcze zrobić to dobrze. Wszystko kosztuje i przekłada się na cenę gotowego wyrobu.

Stół industrialny rozkładany Milos

Doszliśmy w końcu do momentu, w którym opowiem ze szczegółami o stole industrialnym rozkładanym Milos.

Ten stół możesz zamówić u mnie. Wystarczy, że przejdziesz do zakładki stół industrialny i klikniesz konkretny model.

Dlaczego chcę o nim pisać? Ponieważ pojawia się bardzo dużo powtarzających się pytań. Postanowiłem zebrać je wszystkie w jednym miejscu i odpowiedzieć na nie.

Jak wygląda rozkładanie stołu industrialnego Milos?

Proponuję zatem zacząć od sposobu rozkładania. Stół Milos składa się z blatu głównego jednoczęściowego i dwóch blatów bocznych. Rozkładanie odbywa się poprzez wysunięcie bocznych prowadnic, znajdujących się po obydwu stronach stołu. Na prowadnice dokładane są blaty boczne.

Podstawową zaletą stołu jest blat główny jednoczęściowy. Nie jest, tak jak w tradycyjnym stole, dzielony na pół. Dzięki temu w postaci złożonej wygląda jak zwykły stół nierozkładany.

Czy blat boczny jest zabezpieczony przed zsunięciem się z prowadnicy?

Po wysunięciu prowadnic bocznych zobaczysz w każdej po dwa otwory montażowe. Są to punkty, w których następuje zablokowanie pozycji blatu bocznego.

W blatach po spodniej stronie znajdują się po dwa kołki montażowe. Umieszczając blat na prowadnicy, wpuszczasz kołki w otwory montażowe.

Dodatkowo na blatach podklejona jest uszczelka, która ogranicza ślizganie się drewna po metalu.

Czy wysuwane prowadnice są w jakiś sposób blokowane?

Po rozłożeniu stołu i prawidłowym umieszczeniu blatów bocznych na prowadnicach, nie masz możliwości wsunięcia ich do środka. Pozycja prowadnic zablokowana jest przez kołki montażowe znajdujące się w blatach.

Prowadnice mają możliwość przesuwania między pozycją schowaną a wysuniętą. Budowa stołu uniemożliwia wysunięcie prowadnicy za daleko i odłączenie jej od stołu.

Po złożeniu prowadnica umieszczona jest pod stołem. Nie jest niczym blokowana. W celu ponownego wysunięcia wystarczy chwycić ręką za bok prowadnicy i pociągnąć do zewnątrz.

Czy pod stołem znajduje się miejsce na blaty boczne?

Ze względu na swoją budowę pod stołem nie ma miejsca na blaty boczne. Są one przechowywane osobno.

Pod blatem głównym znajdują się na całej długości stołu wysuwane prowadnice. Taka konstrukcja wyklucza możliwość schowania tam blatu bocznego. Blaty boczne chowane są pod stołem w wersjach dzielonych na pół.

Chcąc zachować wyjątkowy design stołu, produkujemy wariant z blatem głównym niedzielonym. W ten sposób Twój blat w pozycji złożonej wygląda okazale, a stół sprawia wrażenie nierozkładanego.

Czy nogi stołu industrialnego rozkładanego Milos nie porysują paneli?

Stół industrialny rozkładany Milos ma podstawę wykonaną ze stali. Stawiając metal bezpośrednio na panelach istniałaby możliwość uszkodzenia ich w wyniku tarcia krawędzią nogi o podłogę.

Aby zabezpieczyć przed zniszczeniem podłogi w stole zamontowane są specjalne stopki z tworzywa sztucznego. Jest to rozwiązanie praktycznie niewidoczne, ale bardzo skuteczne. Tworzywo ma gładkie krawędzie i nie pozwala na porysowanie powierzchni podłogi.

Czy mogę zamówić stół industrialny rozkładany Milos o innych wymiarach niż te dostępne w sklepie?

Wszystkie stoły dostępne w sklepie Drewno i Forma produkowane są na zamówienie. To znaczy, że nie wybierasz produktów z magazynu. Masz za to możliwość dowolnej modyfikacji wymiarów, kolorów, a nawet kształtów. Chętnie przygotuję dla Ciebie projekt i wycenę stołu spoza dostępnej oferty.

Produkty wystawione w sklepie to jedynie propozycja. Dostępne rozmiary to wynik doświadczenia i wiedzy, jakie produkty sprzedają się najczęściej. Mam jednak świadomość, że każde wnętrze jest wyjątkowe i do każdego trzeba podejść indywidualnie. W związku z tym daję Ci możliwość dowolnej modyfikacji zamawianego stołu.

Polecane artykuły:

  1. Stół industrialny - wnętrza, produkty, inspiracje
  2. Stół industrialny inspiracje do modnych wnętrz
  3. Nowoczesny stół industrialny - wyjątkowe pomysły na wnętrza, które zasługują na piękną aranżację.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl